Bordsspegel Karl Johan
2018-06-17
553028
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSSPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i mahogny, dragknoppar i ben, höjd ca 47, 47x17 cm
Smärre ytskador