Reinhold Ljunggren färglitografi
2018-06-16
552939
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2004), Från Garpahamnen, signerad R Ljunggren, PT-upplaga, ca 30,5 x 50 cm