Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994), surrealistisk komposition med kvinna och fisk, signerad Max Walters, numrerad 19/50, färglitografi, ca 46 x 32,5 cm
552928
2018-06-16