Ernst Billgren färglitografi
2018-06-16
552909
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): Komposition med rådjur, signerad Ernst Billgren 88/225, färglitografi, 79x55 cm