Vicke Lindstrand vas
2018-06-16
552904
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VICKE LINDSTRAND, vas, glas, Orrefors, med slipad dekor med bågskytt, signerad Orrefors Lindstrand 1870 A4D, höjd 27, diameter vid mynning 15,5 cm
Smärre repor