Mikael Persbrandt
2018-06-17
552902
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MIKAEL PERSBRANDT (född 1963): Figurer, signerad Mikael Persbrandt, 36/90, färglitografi, ca 87x60 cm
Oramad