Urnor Kina
2018-06-17
552898
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
URNOR, 2 st., snarlika, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, dekor av lotusslingor i underglasyrblått, höjd ca 15-16 cm
Krackelering