Golvvas Kina turkos
2018-06-15
552896
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVVAS, terrakotta, Kina 1900-tal, malakitgrön glasyr, höjd 42 cm
Skador: Smärre slitage