Golvas Ewald Dahlskog
2018-06-15
552894
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVVAS, Bo fajans, Ewald Dahlskog, höjd 49 cm
Skador: Smärre ytslitage, smärre glasyrdefekter