Karmstolar 1 par 1900-talets första hälft
2018-06-16
552831
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, barockstil, 1900-talets första hälft, stomme av valnöt, klädda med oxblodsfärgat läder med pärlspik, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, något ostadiga