Severin Nilson oljemålning
2018-06-15
552775
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918): Vinterlandskap, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 29x46 cm