Jussi Mäntynen
2018-06-15
552763
| Klubbat belopp | 7 000 EUR |
| Utropspris | 3 000 EUR |
JUSSI MÄNTYNEN, (1886-1978), "Excelsior",
signerad och daterad 1946. Grönpatinerad brons, höjd 55,5 cm.