Orientmatta kelim
2018-06-16
552738
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, 1900-/2000-tal, Kelim, ca 310 x 155 cm
Smärre slitage