Stolar Karl Johan
2018-06-16
552704
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 5 st, Karl Johan, 1800-tal, betsat lövträ, läderklädda sitsar, sitthöjd ca 45 cm
Slitage och skador