Pop & Rock - Hans EsseliusJimi Hendrix

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HANS ESSELIUS (född 1948): "House Burning Down", Jimi Hendrix, 1967 Gröna Lund Stockholm, pigment print numrerad 4/20, signerad, bildmått 50x75 cm

552632

2018-06-15