Winston akvarell 1800-tal
2018-06-15
552593
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WINSTON (England, 1800-tal): Sydländsk inskjö med båt, signerad och daterad, akvarell, ca 33x48 cm