Anita Fröding oljemålning
2018-06-15
552542
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Domherrar en vårvinterdag", monogramsignerad AF, olja på duk, ca 46x56 cm