Anita Fröding oljemålning
2018-06-20
552500
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Melodi till Britt", monogramsignerad AF, olja på duk, ca 81x100 cm, oramad