Oscar Reuterswärd färglitografi
2018-06-14
552381
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur i gult signerad och numrerad Oscar Reuterswärd 84/100, färglitografi, bladmått ca 57x37 cm
Ej examinerad ur ramen