Annette Magnusson vävnad diptyk
2018-06-14
552323
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNETTE MAGNUSSON, ´´Skator´´, vävnad diptyk, signerade Anette Magnusson, samt signerade a tergo och daterade 1987, ca 59x65 cm
Bruksslitage