Peter Dahl färglitografi
2018-06-14
552242
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ´´I soffan´´, signerad Peter Dahl, daterad -75 och numrerad 129/180, färglitografi, 45x60 cm
Ej examinerad ur ramen