Peter Dahl färglitografi
2018-06-14
552232
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Dryckesmotiv, signerad Peter Dahl, daterad -78 och numrerad 73/260, färglitografi, 42x55 cm
Ej examinerad ur ramen