Eugene Narbonne oljemålning
2018-06-13
552204
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EUGENE NARBONNE (Frankrike 1885-1973): Landskap med vattendrag, signerad Narbonne, olja på duk, ca 38x46 cm