Golvlampa Malmsten
2018-06-14
552191
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Staken", golvlampa, stomme i furu, höj- och sänkbar
Bruksslitage, trasig (den höj- och sänkbara delen), skärm med smärre skador