Bordslampa mässing
2018-06-14
552183
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, mässing, 1960/70-tal, höjd ca 40 cm (höjd inkl skärm ca 66 cm)
Smärre slitage, ej funktionstestad