Oskar Bergman akvarell
2018-06-16
552180
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Landskap med björkar, signerad Oskar Bergman, akvarell, ca 17,5x12 cm