Tore Johnson, gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TORE JOHNSON (1928-1980): (3) A poor brother,
stämplad på baksidan J.D. Studios LTD., 1 Marshall St., W.1, gelatinsilverfotografi monterat på kartong, bildmått 20,5 x 29 cm
Vintage, utförd på 1950-talet

PROVENIENS: Anita Waxell

551971

2018-06-22