Pontus Carle
2018-06-13
551951
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, signerad Pontus Carle, signerad och daterad à tergo 8-95, ca 100x131 cm