Bert-Håge Häverö färglitografi
2018-06-13
551824
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Sommaren i Stockholm, signerad Bert Håge Häverö, numrerad EA, färglitografi, ca 36x46 cm