Bert-Håge Häverö färglitografi
2018-06-13
551823
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Stockholmsmotiv med Stadshuset i bakgrunden, signerad Bert Håge Häverö numrerad EA, färglitografi, ca 36x46 cm