Bokhylla
2018-06-13
551781
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, 1930/40-tal, bemålade, rokokostil, höjd 88, 140x30 cm, nyckel finns
Slitage