Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAHL, Peter (född 1934), Affischer, 2 st, Fredmans epistlar, signerade Peter Dahl, litografier, utställningen Prins Eugens Waldemarsudde, ca 62x44 cm
smärre slitage, oramade
551719
2018-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här