Oljemålning 1800-tal
2018-06-11
551705
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fiskare samt skepp, olja på duk, ca 69x88 cm
Smärre färgbortfall, slitage