Corneille färglitografi
2018-06-10
551626
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNELIS van BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Komposition, signerad, daterad och numrerad Corneille -97, 12/200, färglitografi, 29x21 cm