Konsolbord gustaviansk stil
2018-06-10
551579
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KONSOLBORD, förgyllt och bronserat, 1800-talets slut, gustaviansk stil, med stenskiva, dekor av pärlstav, fleuroner samt bandfläta, benen med kannelyr, höjd ca 72, 69x37 cm
Smärre färgbortfall