Ivar Morsing oljemålning
2018-06-14
551536
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): ´´Kommers på gatan´´, signerad ´´I Morsing´´, olja på duk, 100x95 cm
Mindre färgbortfall