Gustav Arne oljemålning
2018-06-09
551483
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): "Bleke sommardag", olja på duk, signerad G. Arne, ca 46x60 cm