Rosenholm moccaskedar 14 st i silver
2018-06-09
551443
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JACOB ÄNGMAN, "Rosenholm", kaffeskedar, 14 st, silver, GAB, Stockholm 1960-tal, längd 12 cm, vikt ca 210 g, originaletui
Bruksslitage