Gustav Arne oljemålning
2018-06-09
551440
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): "Viken", olja på duk, signerad G. Arne, daterad a tergo 1984, ca 62x124 cm