Reinhold Ljungggren färglitografi
2018-06-11
551392
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), sparktur på frusen sjö, signerad R Ljunggren, numrerad 41/310, ca 38,5 x 30 cm