Gunnar Brusewitz akvarell
2018-06-08
551390
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1934-2004), vargar på fjället, signerad Brusewitz, akvarell med täckvitt, ca 18 x 14 cm