Ljuskrona 1800-tal
2018-06-10
551385
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1800-tal, oscariansk, 6 ljusarmar, bronserad stomme, med el, höjd ca 70 cm
enstaka prismor saknas, slitage