Halsband platina diamanter 9,35 ct
2018-06-09
551325
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 65 000 SEK |
HALSBAND, platina/900, baguetteslipade diamanter, totalt 9,35 ct, enligt gravyr, stämplad DP i en kvadrat, längd ca 45 cm, vikt ca 91,7 g
Länk med skador