Ljusstake senbarock
2018-06-08
551302
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKE, senbarock, 1700-tal, brons, gjutet och svarvat skaft, höjd ca 39 cm
Något sned, slitage, lödningar