Charles & Ray Eames skrivbordsstol
2018-06-10
551280
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CHARLES & RAY EAMES, kontorsstol, EA107, med karmar, stomme och kryssfot i aluminium, klädsel i vitt konstläder, märkt Herman Miller, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, smärre skador på klädseln