Stekfat och tallrikar 2 st
2018-06-09
551276
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEKFAT, TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, spegel dekor i fom av blomsterbukett, fat ovalt, längd ca 31 cm, diameter ca 23 cm
Nagg