Ivar Morsing oljemålning
2018-06-10
551181
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009), Kustlandskap, signerad och daterad 1942, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 25x33 cm