Ulf Gripenholm färglitografi
2018-06-09
551154
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943), stadsmiljö, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1977, numrerad 199/250, färglitografi, ca 50 x 67 cm