Karl Höglund litografi
2018-06-09
551135
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940), "Uteserveringen", signerad Karl Höglund, numrerad 19/200, färglitografi, bladmått ca 43x59 cm
Bladet framstår att vara i gott skick