Oljemålning Verner Molin
2018-06-09
551129
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VERNER MOLIN (1907-1980), motiv med fäbod och fäbodvall, signerad och daterad 1943, olja på pannå ca 64x80 cm
Fläckar, repor